День Довкілля

Про день Довкілля відомо у багатьох державах світу. Його відзначають у третю неділю квітня для того, щоб підсилити увагу людей до навколишнього середовища, оцінити стан, в якому воно перебуває. В Україні в 1998 році був прийнятий Указ, підписаний президентом, згідно якого ця подія стала державним святом. А до того у 1972 році у Стокгольмі на Асамблеї ООН був заснований Всесвітній день довкілля та прийнята спеціальна програма. Цей день проходить по-різному: в одних державах крокують на демонстраціях, організовують концерти на тему захисту природи, вулицями їздять велосипедисти, в інших – люди висаджують дерева, прибирають парки і подвір’я.
Тому до відзначення Дня довкілля біля адміністрації Парку було проведено благоустрій території, висаджено троянди, кущі та ранньоквітучі квіти. Надано посадковий матеріал вічнозелених насаджень для озеленення території церков різних конфесій (Зарваницький духовний центр, Хрестовоздвиженська церква). А також спільно із студентами 18 групи спеціальності «Офіціант-майстер ресторанного обслуговування» ДНЗ «Кременецький професійний ліцей» було прибрано територію кременецьких каменоломень.
Кожна людина повинна усвідомлювати свою роль у намаганні зберегти планету, її багатства і ресурси для нащадків, адже ми дихаємо повітрям, споживаємо продукти, п’ємо воду, що дарує природа. Тому потрібно зупинити її руйнування!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *