Підгодівля диких тварин ранньою весною

Ранньовесняний період являється найважчим у житті диких тварин. Глибокий сніг в час відлиги покривається тонким і гострим шаром криги ‒ настом, який витримує легких тварин ‒ лисицю, зайця, куницю, білку. А ось парнокопитні ‒ дикі свині, козулі провалюються в ньому, обдирають шкіру ніг і втрачають здатність ходити.
Службою державної охорони Парку в рамках затвердженого Проекту організації території на виконання Плану природоохоронних заходів на 2017- 2018 рр. поетапно і систематично проводиться підгодівля диких тварин в зимовий період.
Влітку працівниками служби охорони було заготовлено в достатній кількості гілкові та трав’яні віники. Зроблено підсічки осики, берези, верби, заготовлено мінеральну суміш для солонців, проведено ремонт годівниць.
З приходом зими проводяться регулярні огляди годівниць і солонців. Їх поточні ремонти та поповнення. Для козуль і зайців розвішують просолені віники. Викладають сіно, кормовий буряк, моркву, капусту, кукурудзу. В глибокому снігу протоптують стежки. Регулярні профілактичні рейди по боротьбі з браконьєрами сприяють спокійній зимівлі диких тварин на території Парку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *