Еколого-туристичний квест для школярів «Ми – люди, поки є природа!»

20 вересня національним природним парком «Кременецькі гори» спільно з відділом культури, туризму, національностей та релігій Кременецької РДА та відділом освіти Кременецької міської ради за сприяння Кременецького лісотехнічного коледжу проведено еколого-туристичний квест для школярів «Ми – люди, поки є природа!». До організації та проведення квесту долучилися також студенти та викладачі Кременецького лісотехнічного коледжу, Кременецького медичного училища ім. Арсена Річинського та Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, адже суддями на усіх 12-ьох зупинках квесту були саме студенти.
Здолавши усі зупинки, а саме «Кулінарну» з чищення картоплі суцільною полосою шкірки, «Влучний кидок» з попадання м’ячем у ціль, «Медичну» з надання першої медичної допомоги при різних травмах та ситуаціях, «Лісівничу» з визначення порід дерев за їх листям, «Переправу через болото» перестрибуючи по купинах, «Прогноз погоди» з його визначення за певними прикметами, «Горизонтальну переправу» на двох паралельних мотузках, «Ботанічну» з визначення лікарських рослин, «Маятникову переправу» з перестрибування через перешкоду, «Історичну», де потрібно було поєднати історичні події в видатними українцями, «Народознавчу» з поєднання національного костюму з прапором країни та «Екологічну», яка передбачала знайти в запропонованому тексті екологічні помилки, команди отримали нові знання та навички.
За результатами виконання конкурсних завдань з врахуванням часу команди посіли наступні місця:
1-ше місце – «Олімпійці», команда Жолобівської ЗОШ І-ІІ ст.;
2-ге місце – «Авангард», команда Кременецького ліцею ім. Уласа Самчука;
3-тє місце – «Кремінець», команда Кременецької ЗОШ І-ІІІст. №4;
4-те місце – «Лідери», команда Білокриницької ЗОШ І-ІІІ ст.;
5-те місце – «!», команда НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»;
6-те місце – «Тінейджери», команда Кременецької спеціалізованої ЗОШ І-ІІІст. №2;
7-ме місце – «Юні екологи», команда Кременецької ЗОШ І-ІІІст. №1 ім. Галини Гордасевич;
8-ме місце – «Чорнобривчики», команда Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3;
9-те місце – «Екоплан», команда Волинського ліцею ім. Нестора Літописця;
10-те місце – «Гімназист», команда Кременецької гімназії №6;
11-ті місця – «Велбер», команда Великобережецької ЗОШ І-ІІІ ст. та
«Едельвейс», команда Підлісецької ЗОШ І-ІІ ст.
Щиро вітаємо усіх учасників змагань з перемогою, адже тут ви зустріли нових друзів, отримали власні маленькі перемоги, здолали значні випробування!!!
Успіхів вам в навчанні, спорті, мистецтві та власних хобі!
Подяка усім хто долучився до організації квесту, особливо студентському, викладацькому колективам та адміністрації Кременецького лісотехнічного коледжу за чудовий доглянутий дендропарк, цікаві екскурсії та відмінну організацію змагань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *