Водно-болотні угіддя

Кожного року 2 лютого країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя, у тому числі Україна, відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь. Відзначення цього Дня приурочено до підписання світовою спільнотою 2 лютого 1971 року у місті Рамсар (Іран) міжнародної угоди – Конвенції з водно-болотних угідь міжнародного значення. Мета її – зберегти водно-болотні угіддя як середовища для водоплавних птахів та збереження і раціонального використання цих угідь шляхом місцевих, регіональних й національних дій та міжнародної співпраці, які будуть складовою збалансованого розвитку світу.
З метою підвищення обізнаності молоді з питань необхідності збереження водно-болотних угідь 02 лютого 2017 року працівниками відділу науки (Штогун А. О.) спільно з працівниками відділу екологічної освіти (Пурдик Г. М.) проведено інформаційне заняття для учнів групи №38 ДНЗ «Кременецький професійний ліцей», у ході проведення якого висвітлено проблеми збереження екосистеми водних угідь, охорони зникаючих видів птахів та рослин. Продемонстровано відео-фільм «Водно-болотні угіддя для збалансованого розвитку міст».
Інженером з охорони тваринного світу Троцюком М. А. проведено виховний захід у НВК «Кременецька ЗОШ №5 І-ІІІ ст.-ДНЗ» на тему : «Орнітофауна водно-болотний угідь, заходи щодо їх охорони».

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *