Презентовано діяльність Парку з моменту його становлення

25 вересня начальник відділу еколого-освітньої роботи національного природного парку «Кременецькі гори» Оксана Тимошенко взяла участь у роботі семінару з екологічного виховання населення для працівників культури Кременецького району. Було презентовано діяльність Парку з моменту його становлення і до сьогодні, акцентовано увагу на методи та заходи еколого-освітньої діяльності Парку спрямовані на покращення екологічної культури населення. Використавши елементи тренінгових програм з екологічної освіти дорослих, сформульовано основні напрями роботи працівників культури Кременецького району в напрямку покращення екологічної ситуації в регіоні.
Також піднімалися питання розвитку туризму у сільській місцевості, розвитку зеленого туризму на Кременеччині, так як семінар був присвячений Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні.
Презентація діяльності громадської організації «Кременецька екологічна ліга», яку очолює пані Оксана та співпраця громадськості району з Парком в перспективі повинні стати основою співпраці національного природного парку «Кременецькі гори» і новостворених та таких, що перебувають в процесі об’єднання ОТГ Кременецького району.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *