Фестивальна шоу-програма «Кременеччина – край туризму»

Національний природний парк «Кременецькі гори» спільно з відділом культури, туризму, національностей та релігій Кременецької РДА з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, а також в рамках заходів місячника «Очистимо планету від сміття» провели фестивальну шоу-програму «Кременеччина – край туризму». Захід відбувся в районному будинку культури та зібрав більше 500 глядачів. У фестивальній програмі брали участь команди «Лісоголіки» Кременецького лісотехнічного коледжу, «Лотос» педагогічного коледжу Кременецької ОГПА ім..Тараса Шевченка та «Активні чумайдани» Кременецького ліцею ім..Уласа Самчука, які продемонстрували свої акторські таланти, креативний підхід та доречний гумор у висвітленні досягнень та проблем культури, туризму та екології на Кременеччині.
У вітальному слові директор Парку Микола Штогрин та начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Кременецької РДА Лариса Антонюк відзначили вагомість здобутків району у вирішенні екологічних проблем та розвитку туризму, гарну співпрацю навчальних закладів Кременеччини усіх ступенів та рівнів акредитації з національним природним парком «Кременецькі гори». 

Також відбулося нагородження переможців акцій НПП «Кременецькі гори» серед дошкільнят та школярів на кращу творчу роботу з природних матеріалів «Природа – дім, в якому ми живемо» та кращий кременецький сувенір, переможців еколого-туристичного квесту «Ми люди, поки є природа» серед школярів та студентів ВНЗ м.Кременець, що оцінювали квестові етапи.
Гарний настрій, море посмішок, нові знання та ідеї, подяки, грамоти та подарунки – усе це винесли учасники та гості підсумкового дійства, що проходило у районі протягом останнього місяця.
Щира подяка усім, хто долучився до організації та проведення даного заходу, особливо – працівникам відділу еколого-освітньої роботи НПП «Кременецькі гори» Оксані Тимошенко та Ганні Пурдик та районного будинку культури Віталію Чумакевичу та Сергію Колісецькому.

 

1 thought on “Фестивальна шоу-програма «Кременеччина – край туризму»

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *